آشنایی با بهترین عطر و ادکلن برای نوجوانان 

بهترین عطر و ادکلن ها برای نوجوانان

معرفی بهترین عطر و ادکلن برای نوجوانان

در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین عطر و ادکلن برای نوجوانان آشنا کنیم. انتخاب ادکلن برای نوجوانان کمی سخت است. اما ادکلن‌هایی مناسب برای نوجوانان وجود دارد که رایحه‌ ان ها از گل‌های رنگارنگ، میوه‌ها و یا عطر تندی از وانیل به همراه داشته باشند. زیرا که نوجوانان از چنین ادکلن‌هایی با این رایحه استقبال می‌کنند. شدت و تندی رایحه از ویژگی‌های بارز یک ادکلن مخصوص برای نوجوانان است و معمولاً رایحه متعادلی دیده نمی‌شود. با این حال ادکلن هایی که عطر آنها زننده نباشد و ماندگاری بالایی داشته باشند مورد پسند جوانان است.

اشنایی با انواع عطر ادکلن ها برای نوجوانان دختر

۱ .گود گرل  

حجم این عطر ۸۰ میلی لیتر، که با رنگ مشکی طراحی شده است. دارای رایحه ای گرم و تلخ  و گروه بویایی ان از شرقی گلی بوده و مناسب فصل زمستان میباشد. همچنین پخش و ماندگاری این عطر بسیار خوب است.

۲‌.Victoria’s Secret Bombshell Seduction

حجم این عطر ۱۰۰ میلی لیتر، که با رنگ صورتی روشن طراحی شده است. دارای رایحه ای معتدل و شیرین و گروه بویایی ان از شرقی گلی بوده و مناسب فصل بهار و تابستان میباشد. همچنین پخش و ماندگاری این عطر متوسط است.

۳.  ادکلن تیلور سوئیفت

حجم این عطر ۱۰۰ میلی لیتر، که با رنگ بنفش طراحی شده است. دارای رایحه ای شیرین بوده و گروه بویایی ان از تمشک، وانیل، شاه توت و مناسب فصل تابستان میباشد. همچنین پخش و ماندگاری این عطر خوب است.

۴‌ .ادکلن Marc Jacobs  

حجم این عطر ۱۰۰ میلی لیتر، که با رنگ مشکی فیروزه ای طراحی شده است. دارای رایحه ای گرم و شیرین بوده و گروه بویایی ان از شرقی گلی و مناسب فصل زمستان میباشد. همچنین پخش و ماندگاری این عطر بسیار خوب است.

۵.Dior Poison Girl

حجم این عطر ۱۰۰ میلی لیتر، که با رنگ صورتی پررنگ طراحی شده است. دارای رایحه ای گرم و شیرین بوده و گروه بویایی ان از شرقی وانیلی و مناسب فصل زمستان میباشد. همچنین پخش و ماندگاری این عطر بسیار خوب است. خرید عطر ادکلن دیور 

اشنایی با انواع عطر ادکلن ها برای نوجوانان پسر

اکثر پسران نوجوان دارای روحیه ای سرکش و جسور هستند که دوست دارند خطر کنند، خطر کردن یکی از مهم ترین برنامه های زندگی پسران نوجوان است . همه ی پسران دوست دارند مستقل و خودشان تصمیم گیرنده باشند. با همه این تفاسیر یک پسران نوجوان خوش استایل و قوی به دنبال عطرهایی میروند که او را بیشتر بازگو کند اما توجه به رایحه ها وسن و سال مسئله مهمی است که اگر دقت کنند آن هارا جذاب تر خواهد کرد. در ادامه عطر ادکلن هایی با توجه به علاقه پسران نوجوان معرفی می شود:

۱.Ralph Lauren Polo Blue

حجم این عطر ۱۲۵ میلی لیتر، که با رنگ ابی طراحی شده است. دارای رایحه ای خنک و تند بوده و گروه بویایی ان از گونه های معطر سرخسی و مناسب فصل تابستان میباشد. همچنین پخش و ماندگاری این عطر متوسط است.

۲.ادکلن کرید اونتوس از برند کرید

حجم این عطر ۱۰۰ میلی لیتر، که با رنگ مشکی طراحی شده است. دارای رایحه ای خنک و تلخ بوده و گروه بویایی ان از میوه مدیترانه ای و مناسب فصل تابستان میباشد. همچنین پخش و ماندگاری این عطر بسیار خوب است.

۳.عطر تق دو هرمس از برند هرمس

حجم این عطر ۱۰۰ میلی لیتر، که با رنگ کرمی طراحی شده است. دارای رایحه ای تلخ و گرم بوده و گروه بویایی ان از شرقی گلی و مناسب فصل زمستان میباشد. همچنین پخش و ماندگاری این عطر بسیار خوب است.

عطر ادکلن اسپرت برای نوجوانان

یکی از عطر ادکلن های اسپرت که محبوبیت به ویژه ای بین نوجوانان دختر و پسر دارد Burberry Baby Touch نام دارد که  حجم این عطر ۱۰۰ میلی لیتر، که با رنگ سبز پسته ای طراحی شده است. دارای رایحه ای خنک بوده و گروه بویایی ان از میوه های گلی و مناسب فصل تابستان میباشد. همچنین پخش و ماندگاری این عطر خوب است.

بهترین‌ رایحه عطر ادکلن برای نوجوانان

زمان مناسب شروع استفاده از عطر ها در دختران و پسران نوجوان در سن ده سالگی می باشد‌. و نیز علاقه واقعی آن ها به  عطريات از سن سيزده سالگی شروع میشود. و همچنین نوجوانان، عاشق تجربه کردن هستند و شايد به همين علت است که صنايع عطر سازی سرمايه گذاری زیادی را برای اين بخش از بازار انجام داده اند و موفق هم شده اند. در ادامه باید گفت که نوجوانان شيفته رایحه عطرهایی هستند که ملايم، سبک و خنک میباشند‌‌.
در اواخر دوره نوجوانی سلیقه ان ها تعغیر میکند، مثال: عطر سیگنورینا يکی از عطرهای دخترانه محبوب نوجوانان در اين مقطع سنی (اواخر دوره نوجوانی) میباشد. پسران زير 18 سال عطرهای مردانه و مرکباتی را ترجيح می دهند و دختران عطرهایی با رايحه گل های ميوه ای، مرکباتی و شيرين را می پسندند.
انواع برندهای معتبر و باکیفیتی برای خرید بهترین عطر و ادکلن برای نوجوانان و خرید عطر ادکلن اورجینال در فروشگاه اینترنتی آسوکالا، وجود دارد. که می توانید با چند کلیک ساده آن را خریداری کنید. آسوکالا با فراهم کردن مرجعی از باکیفیت‌ترین محصولات، امکان مقایسه و بررسی محصول را برای مشتریان ایجاد کرده تا با خیال راحت خرید اینترنتی خود را انجام دهند. با فروشگاه اینترنتی آسوکالا همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.