و اما آسوکالا

در همین راستا، بستری آسوده و امن جهت دستیابی مصرف کننده به محصولاتی ک به پیش نیاز و یا نیاز خرید آن رسیده باشد را مهیا کرده و خریدی سهل و مطمئن برای کاربران فراهم می کند.

رسالت و هدف کلی آسوکالا بر این اساس و امر می باشد که تمامی اغشار جامعه را با هدفی از پیش تععین شده توسط کارشناسان خود که تشکیل شده است از مدیران مجرب در شاخه های IT اجتماعی و اقتصادی کاردان و با سابقه به سمت فروشی با تعهد از سمت آسوکالا و خریدی آسوده و مطمئن از طرف خریدار سوق دهد.

خدمات مشتری

از آنجایی که همه ما در عصری روبه رشد و رقابت زندگی می کنیم آسوکالا بر آن شده که خدماتی متمایز را برای خدمت به مشتری ارائه نماید . چنانچه میدانیم اکثر کسب و کارهای رایج در کشور در مسیر بازاریابی و فروش پابرجا و سوده هستند و همچنین می بینیم که برخی از مدیران یا کسبه فقط تا پایان فروش با مشتری باقی می مانند و پس از آن یا مشتری را به حال خود رها می کنند و یا خدماتی بسیار ناچیز برای آنان بجا می گذارند ( اگرچه محصولاتشان هم نیازی به خدمات و پشتیبانی نداشته باشد )

در همین راستا بر آن شدیم که با تمام توان بر ایجاد رابطه ای ماندگار برای تک تک اعضاء و خریداران این خانواده (( آسوکالا )) رقم زنیم که از جمله این هدف را می توانیم مثال بزنیم.

۱ . تضمین و ضمانت اصل بودن کالا

۲ . در خواست جهت نحوه ارسال و پرداخت مبلغ

۳ . درخواست جهت نوع بسته بندی < بصورت هدیه ، کادو و یا عادی >

۴ . طراحی روش های تخفیفی متنوع برای خریداران

۵ . تشکیل قرعه کشی های متنوع برای خریداران

۶ . اهداء محصولات به صورت تشویقی و رایگان به خریداران

۷ . آسودگی و امنیت بالا در یک خرید اینترنتی

 

گروه بندی محصولات قابل ارائه درسایت:

عطر و ادکلن اورجینال، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات سوپرمارکتی، عطاری آنلاین

 

سید احسان خداپرست، سید ناصر خداپرست
مدیر / مؤسس

 

نیلوفر شالیها
مدیر تبلیغات و سئو

 

خانم جواهردهی
کارشناس سئو سایت

 

خانم قربانپور
کارشناس تولید محتوا