منظور از دئودرانت کلینیکال Clinical چیست؟

مام یا دئودرانت کلینیکال Clinical چیست؟

همه ما عرق می کنیم، اما برخی از خانم ها با تعریق بدن آنها بیشتر از حد طبیعی هست و به یک دئودورانت نیاز دارند که کمی قوی تر باشد. این جایی است که یک دئودورانتای کلینیکال وارد می شود. در ذیل، شما با مزایای استفاده از یک دئودورانت ضدتعریق قوی کلینیکال آشنا شوید.

ضدتعریق قوی کلینیکال سکرت، چهار برابر بیشتر از یک ضد تعریق معمولی جلوی رطوبت ناشی از تعریق را می گیرد. و حاوی ماده فعال آلومینیوم کلرید است. همچنین، حاوی کپسول های ضد بو است که در طول روز، به بدن شما عطر ملایم و بوی سبک می بخشد.

خرید مام کلینیکال سکرت

کپسولهای ضد بو در مام کلینیکال، در طول روز رایحه ای منتشر می کنند یا فقط هنگام عرق کردن؟

دئودورانت کلینیکال سکرت، حاوی رایحه ای سبک و خوشبو هستند که در تمام روز وجود دارد. کپسول های ضد بو در داخل بدن کار می کنند همانطور که به آنها احتیاج دارید. بنابراین، هنگامی که تعریق در زیر بغل وجود دارد، کپسولهای ضد بو عرق را جذب می کنند و بوی خوش بیشتری را آزاد میکنند.

آیا مام Clinical برای همه افراد قابل استفاده است؟

این مام برای افراد با تعریق زیاد طراحی شده است، اما می تواند برای افرادی که به دلیل استرس یا هر دلیل دیگری ممکن است تا 4 برابر بیشتر از حالت معمولی تعرق را تجربه کنند، نیز استفاده شود تا اعتماد به نفس آنها را افزایش داده و نگرانی آنها را از بین ببرد.

خرید مام کلینیکال ژیلت

آیا دئودورانت Clinical می تواند پوست بدن را تحریک کند؟

دئودرانت کلینیکال حاوی نرم کننده های تسکین دهنده پوست است و کمک می کند تا در زیر بغل خود احساس نرمی و لطافت کنید. به علاوه، مام کلینیکال، یک دئودورانت تست شده برای پوست های حساس می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.